2019 logo 200px bez ta 17 Międzynarodowy Turniej Koszykówki

  17th International Basketball Tournament

 

Wyniki 2003-2018 Dziewczęta U13, U15 i U17

Dziewczęta/Girls U-13

Rok/Year1. miejsce/1st place2. miejsce/2nd place3. miejsce/3rd place
2018 UKS 4 Ursus Warszawa MUKS Kórnik Kadra Zachodniopomorskie pełne wyniki

 

Dziewczęta/Girls U-15

Rok/Year1. miejsce/1st place2. miejsce/2nd place3. miejsce/3rd place
2003 Audentese SK Kasprowiczanka Ostrów BK MAO Kladno  
2004 TS Olimpia Poznań MKS Konin Kadra Pomorza  
2005 SBBK Södertälje Salos Szczecin TS Basket Gniezno pełne wyniki
2006 SBS Ostrava UKS Jedynka Lębork UKS Victoria Dębica Kaszubska pełne wyniki
2007 MDA Chemnitz TS Basket Gniezno Saldus pełne wyniki
2008 Tukums Sport School

Club Baloncesto Sábor Guacimeta

UKS Mikst Międzychód pełne wyniki
2009 UKS Przemków APC South West ULKS Struś Okrzeja pełne wyniki?
2010 Krasnoyarsk SG Towers Speyer APC South West pełne wyniki
2011 GM Plater Biała Podlaska UKS La BASKET Warszawa TG Hanau pełne wyniki
2012 Äänekoskis Huima MDA Chemnitz MChKK Chełmno pełne wyniki
2013 Legion Krasnoyarsk TS Wisła Kraków Mitteldeutsche Auswahl 99 pełne wyniki
2014 BK Studánka Pardubice Almonte Eindhoven TS Basket Gniezno pełne wyniki
2015 LUKS Trójka Sieradz TS Basket Gniezno Widzew Łódź pełne wyniki
2016 COR-Victoria Brest AZS Poznań

Magec Tias Lanzarote

pełne wyniki

2017 AZS Poznań  S.C. Rist Wedel Legion Krasnojarsk pełne wyniki
2018 Legion Krasnojarsk St. Colms Limerick UKS La Basket Warszawa pełne wyniki

 

Dziewczęta/Girls U-17

Rok/Year1. miejsce/1st place2. miejsce/2nd place3. miejsce/3rd place
2003 UKS Maczki Poznań MUKS Poznań TS Basket Gniezno

 

2004   nie odbył się  
2005 SBBK Södertälje BC Zbrojovka Březnice La Basket Warszawa pełne wyniki
2006 Club Deportivo Magec Tias TS Basket Gniezno UKS Struś Okrzeja pełne wyniki
2007 Saldus Chemnitzer Basketgirls Jelgava pełne wyniki
2008 MDA Chemnitz TMK Pomorze Tczew The Shropshire Warriors pełne wyniki
2009 Club Deportivo Magec Tias Salos Szczecin

TS Basket Gniezno

pełne wyniki
2010

Mann Filter Zaragoza

AZS PW Warszawa UKS Jedynka Lębork pełne wyniki
2011 SKK Polonia Warszawa TS Basket Gniezno UKS IFLO Biała Podlaska pełne wyniki
2012 Krasnojarsk TG Hanau Meteor Basketball Dublin pełne wyniki
2013 Israel U16 National Team La Basket Warszawa AZS Poznań pełne wyniki
2014 INEA AZS Poznań La Basket Warszawa Almonte Eindhoven pełne wyniki
2015 BK Studánka Pardubice MDA 2000 SV Halle Junior Lions pełne wyniki
2016 BK Studánka Pardubice MKS Widzew Łódź TS Basket Gniezno

pełne wyniki

2017 BK Studánka Pardubice TS Basket Gniezno UKS Kormoran Sieraków pełne wyniki
2018 TS Basket Gniezno MKS Gwardia Wrocław UKS IFLO Biała Podlaska

pełne wyniki

 

?

 

 Drukuj  Email