2020 logo 200px bez tla 18 Międzynarodowy Turniej Koszykówki

  18th International Basketball Tournament

 

17 Międzynarodowy Turniej Koszykówki 2019
Print
5.07 Piątek/Friday 05-07-2019 08:30 UL Huskies Limerick G02/03 23 : 42 MKS Gwardia Wrocław G02/03
  05-07-2019 08:30 SKF Bombardier Szczecin B00/01 63 : 38 MKS Gwardia Wrocław B00/01
  05-07-2019 08:30 La Basket Warszawa G02/03 56 : 5 UKS Leśna Wronki
  05-07-2019 08:30 Sklep Polski MKK Gniezno B02/03 47 : 45 C.D. Base Segovia
  05-07-2019 08:30 Alumil Taaleem Titans Yellow 38 : 45 CMT Brest B02/03
  05-07-2019 09:30 TS Basket SP2 Gniezno 24 : 34 MKS Gwardia Wrocław G04/05
  05-07-2019 09:30 SPZ WJM Załęże Rzeszów 34 : 48 MKS Opalenica
  05-07-2019 09:30 Basketball Wales 2 5 : 31 CMT Brest G04/05
  05-07-2019 09:30 Hapoel Galil Tavor 35 : 24 SKF Bombardier Szczecin B02/03
  05-07-2019 09:30 Fortuna Baskets Logabirum 62 : 32 Sklep Polski MKK Gniezno B00/01
  05-07-2019 09:30 MKS MOS Wrocław G04/05 44 : 24 MKS Tęcza Leszno
  05-07-2019 10:30 TS Basket Gniezno 36 : 43 ENEA AZS Poznań
  05-07-2019 10:30 Basketball Wales 1 28 : 30 UKS Lider Swarzędz G04/05
  05-07-2019 10:30 IFLO Biała Podlaska 44 : 37 La Basket Warszawa B00/01
  05-07-2019 10:30 CMT Brest B02/03 30 : 46 Sklep Polski MKK Gniezno B02/03
  05-07-2019 10:30 Ironi Ness Ziona G06/07 67 : 13 ULKS Struś Okrzeja
  05-07-2019 10:30 La Basket Warszawa G04/05 50 : 20 UL Huskies Limerick G04/05
  05-07-2019 11:30 SKF Bombardier Szczecin B02/03 30 : 59 Alumil Taaleem Titans Yellow
  05-07-2019 11:30 UKS Lider Swarzędz G02/03 64 : 30 La Basket Warszawa G02/03
  05-07-2019 11:30 Alumil Taaleem Titans Black 51 : 47 Hapoel Galil Tavor
  05-07-2019 11:30 Ironi Ness Ziona B04/05 70 : 59 Dresden Titans
  05-07-2019 11:30 UKS Leśna Wronki 19 : 46 UL Huskies Limerick G02/03
  05-07-2019 11:30 Tour D'Auvergne 25 : 27 Otzma Kfar Vradim
  05-07-2019 12:30 MKS MOS Wrocław G06/07 37 : 31 UKS Lider Swarzędz G06/07
  05-07-2019 12:30 TS Basket SP2 Gniezno 37 : 15 Basketball Wales 2
  05-07-2019 12:30 MKS Gwardia Wrocław G04/05 25 : 72 MKS Opalenica
  05-07-2019 12:30 UKS Victoria Plewiska 5 : 37 Uman Team
  05-07-2019 12:30 Sklep Polski MKK Gniezno B04/05 16 : 47 UKS Białołęka Warszawa
  05-07-2019 13:30 ENEA AZS Poznań 89 : 4 ULKS Struś Okrzeja
  05-07-2019 13:30 MKS MOS Wrocław G04/05 43 : 24 Basketball Wales 1
  05-07-2019 13:30 UL Huskies Limerick G04/05 22 : 39 MKS Tęcza Leszno
  05-07-2019 13:30 UKS Lider Swarzędz G04/05 35 : 41 La Basket Warszawa G04/05
  05-07-2019 13:30 UKS Gim.92 Warszawa 101 : 6 Uman Basket
  05-07-2019 13:30 CMT Brest G04/05 28 : 40 SPZ WJM Załęże Rzeszów
  05-07-2019 14:30 MKS Gwardia Wrocław B00/01 22 : 69 Sklep Polski MKK Gniezno B00/01
  05-07-2019 15:30 La Basket Warszawa G02/03 51 : 23 UL Huskies Limerick G02/03
  05-07-2019 15:30 La Basket Warszawa B00/01 24 : 71 Fortuna Baskets Logabirum
  05-07-2019 15:30 C.D. Base Segovia 50 : 36 CMT Brest B02/03
  05-07-2019 15:30 MKS Gwardia Wrocław G02/03 30 : 36 UKS Lider Swarzędz G02/03
  05-07-2019 15:30 TS Basket Gniezno 21 : 40 Ironi Ness Ziona G06/07
  05-07-2019 16:30 UL Huskies Limerick G04/05 14 : 56 UKS Lider Swarzędz G04/05
  05-07-2019 16:30 Sklep Polski MKK Gniezno B02/03 69 : 44 SKF Bombardier Szczecin B02/03
  05-07-2019 16:30 Otzma Kfar Vradim 17 : 70 UKS Białołęka Warszawa
  05-07-2019 16:30 Uman Team 31 : 49 UKS Lider Swarzędz G06/07
  05-07-2019 16:30 Sklep Polski MKK Gniezno B04/05 34 : 33 Tour D'Auvergne
  05-07-2019 16:30 Alumil Taaleem Titans Yellow 50 : 46 Alumil Taaleem Titans Black
  05-07-2019 17:30 Basketball Wales 1 40 : 43 MKS Tęcza Leszno
  05-07-2019 17:30 SKF Bombardier Szczecin B00/01 51 : 48 IFLO Biała Podlaska
  05-07-2019 17:30 MKS MOS Wrocław G06/07 66 : 18 UKS Victoria Plewiska
  05-07-2019 17:30 Ironi Ness Ziona B04/05 38 : 33 UKS Gim.92 Warszawa
  05-07-2019 17:30 Dresden Titans 82 : 6 Uman Basket
  05-07-2019 17:30 La Basket Warszawa G04/05 31 : 20 MKS MOS Wrocław G04/05

6.07 Sobota/Saturday 06-07-2019 08:30 MKS Opalenica 40 : 31 CMT Brest G04/05
  06-07-2019 08:30 Hapoel Galil Tavor 34 : 62 Alumil Taaleem Titans Yellow
  06-07-2019 08:30 Alumil Taaleem Titans Black 36 : 44 Sklep Polski MKK Gniezno B02/03
  06-07-2019 08:30 UKS Lider Swarzędz G02/03 55 : 14 UL Huskies Limerick G02/03
  06-07-2019 08:30 Uman Team 33 : 52 MKS MOS Wrocław G06/07
  06-07-2019 08:30 UKS Leśna Wronki 8 : 65 MKS Gwardia Wrocław G02/03
  06-07-2019 09:30 SKF Bombardier Szczecin B02/03 22 : 44 C.D. Base Segovia
  06-07-2019 09:30 Ironi Ness Ziona G06/07 56 : 49 ENEA AZS Poznań
  06-07-2019 09:30 SPZ WJM Załęże Rzeszów 44 : 24 TS Basket SP2 Gniezno
  06-07-2019 09:30 ULKS Struś Okrzeja 15 : 68 TS Basket Gniezno
  06-07-2019 09:30 Basketball Wales 2 11 : 30 MKS Gwardia Wrocław G04/05
  06-07-2019 10:30 IFLO Biała Podlaska 51 : 33 MKS Gwardia Wrocław B00/01
  06-07-2019 10:30 Otzma Kfar Vradim 38 : 25 Sklep Polski MKK Gniezno B04/05
  06-07-2019 10:30 UKS Lider Swarzędz G04/05 50 : 35 MKS Tęcza Leszno
  06-07-2019 10:30 UKS Victoria Plewiska 19 : 74 UKS Lider Swarzędz G06/07
  06-07-2019 10:30 MKS MOS Wrocław G04/05 35 : 18 UL Huskies Limerick G04/05
  06-07-2019 10:30 Tour D'Auvergne 20 : 63 UKS Białołęka Warszawa
  06-07-2019 11:30 C.D. Base Segovia 40 : 35 Alumil Taaleem Titans Black
  06-07-2019 11:30 UKS Leśna Wronki 12 : 71 UKS Lider Swarzędz G02/03
  06-07-2019 11:30 TS Basket SP2 Gniezno 24 : 82 MKS Opalenica
  06-07-2019 11:30 CMT Brest B02/03 51 : 28 SKF Bombardier Szczecin B02/03
  06-07-2019 11:30 Basketball Wales 1 18 : 31 La Basket Warszawa G04/05
  06-07-2019 11:30 Sklep Polski MKK Gniezno B02/03 48 : 43 Hapoel Galil Tavor
  06-07-2019 12:30 Dresden Titans 48 : 33 UKS Gim.92 Warszawa
  06-07-2019 12:30 La Basket Warszawa G02/03 33 : 38 MKS Gwardia Wrocław G02/03
  06-07-2019 12:30 CMT Brest G04/05 32 : 17 MKS Gwardia Wrocław G04/05
  06-07-2019 12:30 Basketball Wales 2 16 : 35 SPZ WJM Załęże Rzeszów
  06-07-2019 12:30 Uman Basket 21 : 76 Ironi Ness Ziona B04/05
  06-07-2019 13:30 Fortuna Baskets Logabirum 61 : 20 SKF Bombardier Szczecin B00/01
  06-07-2019 13:30 Sklep Polski MKK Gniezno B00/01 54 : 38 La Basket Warszawa B00/01

6.07 Sobota/Saturday SEMI FINALS 06-07-2019 13:30 MKS MOS Wrocław G06/07 26 : 65 ENEA AZS Poznań
  06-07-2019 13:30 Ironi Ness Ziona G06/07 35 : 25 UKS Lider Swarzędz G06/07

6.07 Sobota/Saturday 06-07-2019 14:30 La Basket Warszawa G04/05 48 : 27 MKS Tęcza Leszno
  06-07-2019 14:30 Alumil Taaleem Titans Black 48 : 29 CMT Brest B02/03
  06-07-2019 15:30 SPZ WJM Załęże Rzeszów 44 : 16 MKS Gwardia Wrocław G04/05
  06-07-2019 15:30 Alumil Taaleem Titans Yellow 40 : 43 Sklep Polski MKK Gniezno B02/03
  06-07-2019 15:30 MKS Opalenica 88 : 15 Basketball Wales 2

6.07 Sobota/Saturday SEMI FINALS 06-07-2019 15:30 La Basket Warszawa G02/03 35 : 25 UL Huskies Limerick G02/03
  06-07-2019 15:30 MKS Gwardia Wrocław G02/03 20 : 0 UKS Leśna Wronki

6.07 Sobota/Saturday 06-07-2019 16:30 SKF Bombardier Szczecin B00/01 48 : 55 Sklep Polski MKK Gniezno B00/01
  06-07-2019 16:30 UL Huskies Limerick G04/05 16 : 23 Basketball Wales 1
  06-07-2019 16:30 UKS Lider Swarzędz G04/05 35 : 22 MKS MOS Wrocław G04/05
  06-07-2019 16:30 CMT Brest G04/05 41 : 18 TS Basket SP2 Gniezno

6.07 Sobota/Saturday SEMI FINALS 06-07-2019 16:30 Uman Team 64 : 21 ULKS Struś Okrzeja
  06-07-2019 16:30 TS Basket Gniezno 56 : 13 UKS Victoria Plewiska

6.07 Sobota/Saturday 06-07-2019 17:30 IFLO Biała Podlaska 27 : 49 Fortuna Baskets Logabirum
  06-07-2019 17:30 MKS Gwardia Wrocław B00/01 28 : 52 La Basket Warszawa B00/01

6.07 Sobota/Saturday SEMI FINALS 06-07-2019 17:30 Ironi Ness Ziona B04/05 36 : 53 Otzma Kfar Vradim
  06-07-2019 17:30 UKS Gim.92 Warszawa 48 : 46 Tour D'Auvergne
  06-07-2019 17:30 Sklep Polski MKK Gniezno B04/05 82 : 21 Uman Basket
  06-07-2019 17:30 UKS Białołęka Warszawa 58 : 39 Dresden Titans

6.07 Sobota/Saturday 06-07-2019 18:30 Hapoel Galil Tavor 27 : 40 C.D. Base Segovia

7.07 Niedziela/Sunday FINALS 07-07-2019 08:30 UKS Leśna Wronki 9 : 55 UL Huskies Limerick G02/03
  07-07-2019 08:30 MKS Gwardia Wrocław G04/05 24 : 47 MKS Tęcza Leszno
  07-07-2019 08:30 Uman Basket 15 : 93 Tour D'Auvergne
  07-07-2019 08:30 TS Basket SP2 Gniezno 9 : 56 Basketball Wales 1
  07-07-2019 08:30 Basketball Wales 2 19 : 37 UL Huskies Limerick G04/05
  07-07-2019 08:30 CMT Brest G04/05 29 : 31 MKS MOS Wrocław G04/05

7.07 Niedziela/Sunday 07-07-2019 09:30 C.D. Base Segovia 41 : 39 Alumil Taaleem Titans Yellow
  07-07-2019 09:30 Hapoel Galil Tavor 41 : 53 CMT Brest B02/03
  07-07-2019 09:30 Sklep Polski MKK Gniezno B00/01 43 : 36 IFLO Biała Podlaska

7.07 Niedziela/Sunday FINALS 07-07-2019 09:30 MKS Gwardia Wrocław G02/03 44 : 38 La Basket Warszawa G02/03
  07-07-2019 09:30 UKS Victoria Plewiska 13 : 25 ULKS Struś Okrzeja
  07-07-2019 09:30 TS Basket Gniezno 51 : 25 Uman Team

7.07 Niedziela/Sunday 07-07-2019 10:30 Fortuna Baskets Logabirum 100 : 31 MKS Gwardia Wrocław B00/01

7.07 Niedziela/Sunday FINALS 07-07-2019 10:30 Ironi Ness Ziona G06/07 40 : 41 ENEA AZS Poznań
  07-07-2019 10:30 MKS Opalenica 29 : 20 La Basket Warszawa G04/05
  07-07-2019 10:30 SPZ WJM Załęże Rzeszów 23 : 48 UKS Lider Swarzędz G04/05
  07-07-2019 10:30 Sklep Polski MKK Gniezno B04/05 53 : 43 UKS Gim.92 Warszawa
  07-07-2019 10:30 UKS Lider Swarzędz G06/07 22 : 33 MKS MOS Wrocław G06/07

7.07 Niedziela/Sunday 07-07-2019 11:30 La Basket Warszawa B00/01 48 : 39 SKF Bombardier Szczecin B00/01
  07-07-2019 11:30 Alumil Taaleem Titans Black 32 : 17 SKF Bombardier Szczecin B02/03

7.07 Niedziela/Sunday FINALS 07-07-2019 11:30 Dresden Titans 47 : 35 Ironi Ness Ziona B04/05
  07-07-2019 11:30 UKS Lider Swarzędz G02/03 57 : 27 MKS Gwardia Wrocław G02/03
  07-07-2019 12:30 UKS Białołęka Warszawa 38 : 28 Otzma Kfar Vradim