Logo 200px 19 Międzynarodowy Turniej Koszykówki

  19th International Basketball Tournament

 

18 Międzynarodowy Turniej Koszykówki 2021
Print
2.07 Piątek/Friday 02-07-2021 09:00 Sklep Polski MKK Gniezno B04/05 25 : 27 UKS Białołęka Warszawa
  02-07-2021 10:00 RTK Basket Radom 45 : 23 Fortuna Logabirum B04/05
  02-07-2021 10:00 KSKK Koszalin 49 : 24 MKS MOS Konin
  02-07-2021 10:00 Bycza Akademia SP2 Gniezno 17 : 88 Dream Team Nowy Tomyśl (PK)
  02-07-2021 10:00 Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B04/05 85 : 15 Bombardier Szczecin B04/05
  02-07-2021 11:00 KKS Olsztyn 49 : 29 SPZ WJM Rzeszów-Załęże
  02-07-2021 11:00 TS Basket Gniezno 40 : 15 Basket Team Suchy Las
  02-07-2021 11:00 KS Basket Piła G04/05 50 : 39 MKS MOS Wrocław G04/05
  02-07-2021 11:00 ENEA AZS Poznań G06/07 72 : 38 UKS Kormoran Sieraków G06/07
  02-07-2021 11:00 ENEA AZS Poznań G08/09 24 : 30 La Basket Warszawa G08/09
  02-07-2021 12:00 La Basket Warszawa G06/07 21 : 54 MKS MOS Wrocław G06/07
  02-07-2021 12:00 KS Basket Piła G08/09 24 : 44 UKS Kormoran Sieraków G08/09
  02-07-2021 12:00 SPZ WJM Gmina Krasne 53 : 31 Team Basket Uman
  02-07-2021 13:00 Sklep Polski MKK Gniezno B06/07 50 : 31 La Basket Warszawa B06/07
  02-07-2021 13:00 Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B06/07 50 : 20 Bombardier Szczecin B06/07
  02-07-2021 13:00 Fortuna Logabirum B06/07 33 : 52 Twarde Pierniki Toruń
  02-07-2021 15:00 ENEA AZS Poznań G06/07 30 : 16 La Basket Warszawa G06/07
  02-07-2021 16:00 MKS MOS Wrocław G04/05 37 : 42 MKS Opalenica
  02-07-2021 16:00 UKS Kormoran Sieraków G06/07 31 : 59 MKS MOS Wrocław G06/07
  02-07-2021 16:00 SPZ WJM Gmina Krasne 43 : 62 KS Basket Piła G04/05
  02-07-2021 16:00 TS Basket Gniezno 65 : 24 KKS Olsztyn
  02-07-2021 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno B06/07 54 : 52 Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B06/07
  02-07-2021 17:00 UKS Białołęka Warszawa 58 : 26 Bombardier Szczecin B04/05
  02-07-2021 17:00 Bycza Akademia SP2 Gniezno 5 : 53 KSKK Koszalin
  02-07-2021 17:00 Dream Team Nowy Tomyśl (PK) 71 : 22 MKS MOS Konin
  02-07-2021 17:00 Basket Team Suchy Las 36 : 25 SPZ WJM Rzeszów-Załęże
  02-07-2021 17:00 Bombardier Szczecin B06/07 32 : 45 Fortuna Logabirum B06/07
  02-07-2021 18:00 Fortuna Logabirum B04/05 30 : 81 Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B04/05
  02-07-2021 18:00 Sklep Polski MKK Gniezno B04/05 58 : 41 RTK Basket Radom
  02-07-2021 18:00 UKS Kormoran Sieraków G08/09 25 : 22 La Basket Warszawa G08/09
  02-07-2021 18:00 KS Basket Piła G08/09 32 : 45 ENEA AZS Poznań G08/09
  02-07-2021 18:00 La Basket Warszawa B06/07 34 : 59 Twarde Pierniki Toruń
  02-07-2021 19:30 Team of coaches 33 : 29 Organizers team

3.07 Sobota/Saturday 03-07-2021 08:30 ENEA AZS Poznań G08/09 45 : 32 UKS Kormoran Sieraków G08/09
  03-07-2021 08:30 MKS MOS Konin 49 : 23 Bycza Akademia SP2 Gniezno
  03-07-2021 08:30 La Basket Warszawa G08/09 16 : 17 KS Basket Piła G08/09
  03-07-2021 09:30 KSKK Koszalin 36 : 62 Dream Team Nowy Tomyśl (PK)
  03-07-2021 09:30 Fortuna Logabirum B06/07 35 : 65 Sklep Polski MKK Gniezno B06/07
  03-07-2021 09:30 Twarde Pierniki Toruń 43 : 10 Bombardier Szczecin B06/07
  03-07-2021 09:30 KS Basket Piła G04/05 51 : 16 Team Basket Uman
  03-07-2021 09:30 Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B06/07 58 : 35 La Basket Warszawa B06/07
  03-07-2021 10:30 MKS MOS Wrocław G06/07 25 : 51 ENEA AZS Poznań G06/07
  03-07-2021 10:30 La Basket Warszawa G06/07 28 : 20 UKS Kormoran Sieraków G06/07
  03-07-2021 10:30 SPZ WJM Rzeszów-Załęże 20 : 78 TS Basket Gniezno
  03-07-2021 10:30 KKS Olsztyn 17 : 26 Basket Team Suchy Las
  03-07-2021 11:30 MKS Opalenica 73 : 48 SPZ WJM Gmina Krasne
  03-07-2021 11:30 RTK Basket Radom 33 : 56 UKS Białołęka Warszawa
  03-07-2021 12:30 Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B04/05 42 : 22 Sklep Polski MKK Gniezno B04/05
  03-07-2021 12:30 Bombardier Szczecin B04/05 42 : 62 Fortuna Logabirum B04/05
  03-07-2021 16:00 RTK Basket Radom 44 : 54 Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B04/05

3.07 Sobota/Saturday SEMI FINALS 03-07-2021 16:00 Dream Team Nowy Tomyśl (PK) 49 : 22 KS Basket Piła G08/09
  03-07-2021 16:00 KSKK Koszalin 48 : 16 UKS Kormoran Sieraków G08/09
  03-07-2021 16:00 ENEA AZS Poznań G08/09 34 : 35 MKS MOS Konin
  03-07-2021 16:00 Bycza Akademia SP2 Gniezno 14 : 42 La Basket Warszawa G08/09

3.07 Sobota/Saturday 03-07-2021 17:00 Sklep Polski MKK Gniezno B04/05 81 : 11 Bombardier Szczecin B04/05
  03-07-2021 17:00 Sklep Polski MKK Gniezno B06/07 41 : 32 Twarde Pierniki Toruń
  03-07-2021 17:00 La Basket Warszawa B06/07 36 : 22 Bombardier Szczecin B06/07
  03-07-2021 17:00 UKS Białołęka Warszawa 47 : 34 Fortuna Logabirum B04/05

3.07 Sobota/Saturday SEMI FINALS 03-07-2021 17:00 SPZ WJM Rzeszów-Załęże 22 : 32 La Basket Warszawa G06/07

3.07 Sobota/Saturday 03-07-2021 18:00 Team Basket Uman 13 : 61 MKS MOS Wrocław G04/05
  03-07-2021 18:00 MKS Opalenica 36 : 32 KS Basket Piła G04/05
  03-07-2021 18:00 Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B06/07 31 : 43 Fortuna Logabirum B06/07

3.07 Sobota/Saturday SEMI FINALS 03-07-2021 18:00 KKS Olsztyn 25 : 28 UKS Kormoran Sieraków G06/07
  03-07-2021 18:00 TS Basket Gniezno 44 : 28 MKS MOS Wrocław G06/07
  03-07-2021 19:00 ENEA AZS Poznań G06/07 41 : 20 Basket Team Suchy Las

4.07 Sunday/Niedziela 04-07-2021 08:30 Bombardier Szczecin B06/07 25 : 53 Sklep Polski MKK Gniezno B06/07
  04-07-2021 09:30 MKS MOS Wrocław G04/05 37 : 19 SPZ WJM Gmina Krasne

4.07 Niedziela/Sunday FINALS 04-07-2021 09:30 KSKK Koszalin 32 : 24 MKS MOS Konin
  04-07-2021 09:30 UKS Kormoran Sieraków G08/09 45 : 26 ENEA AZS Poznań G08/09
  04-07-2021 09:30 UKS Kormoran Sieraków G06/07 25 : 29 La Basket Warszawa G06/07

4.07 Sunday/Niedziela 04-07-2021 10:30 MKS Opalenica 70 : 24 Team Basket Uman

4.07 Niedziela/Sunday FINALS 04-07-2021 10:30 KKS Olsztyn 33 : 20 SPZ WJM Rzeszów-Załęże
  04-07-2021 10:30 Bycza Akademia SP2 Gniezno 4 : 94 Dream Team Nowy Tomyśl (PK)
  04-07-2021 10:30 La Basket Warszawa G08/09 31 : 33 KS Basket Piła G08/09

4.07 Sunday/Niedziela 04-07-2021 11:30 Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B04/05 39 : 58 UKS Białołęka Warszawa

4.07 Niedziela/Sunday FINALS 04-07-2021 11:30 TS Basket Gniezno 33 : 31 ENEA AZS Poznań G06/07
  04-07-2021 11:30 MKS MOS Wrocław G06/07 42 : 25 Basket Team Suchy Las

4.07 Sunday/Niedziela 04-07-2021 12:30 Twarde Pierniki Toruń 48 : 34 Grupa Strategia Gim92 Ursynów Warszawa B06/07
  04-07-2021 12:30 Sklep Polski MKK Gniezno B04/05 48 : 23 Fortuna Logabirum B04/05
  04-07-2021 12:30 Fortuna Logabirum B06/07 44 : 37 La Basket Warszawa B06/07
  04-07-2021 12:30 Bombardier Szczecin B04/05 33 : 68 RTK Basket Radom