2019 logo 200px bez ta 17 Międzynarodowy Turniej Koszykówki

  17th International Basketball Tournament

 

Wyniki 2003-2018 Chłopcy U15 i U17

Chłopcy/Boys U-15

Rok/Year1. miejsce/1st place2. miejsce/2nd place3. miejsce/3rd place
2003 Basketball School of Titt Sokk BC Rapla SS Maney Novgorod  
2004 Czarni Słupsk MKS Gniezno Gimnazjum nr 3 Gniezno  
2005 UKS Ósemka Wejherowo UKS Herkules Białogard AZS Lublin pełne wyniki
2006 Radviliskis UKS  Jagiellonka Warszawa Brighton Bears Juniors pełne wyniki
2007 BC Khimik Yuznyj APC South West Saldus pełne wyniki
2008 BBV Berlin

Jekabpils

APC South West pełne wyniki
2009 APC South West MKS Zryw Toruń Kadra Wielkopolski pełne wyniki
2010 UKS Kormoran Sieraków MKK  Gniezno UKS Gim. 92 Warszawa pełne wyniki
2011 Towers Speyer MKS Grójec Tarsus American College Sports Club pełne wyniki
2012 MDA Chemnitz Basket Team Opalenica TG Hanau pełne wyniki
2013 MKKS Żak Koszalin I APC South West TG Hanau pełne wyniki
2014 Legion Kransnoyarsk CMT Brest MDA Chemnitz pełne wyniki
2015 Metropol Basket Ruhr I Metropol Basket Ruhr II UKS Jagiellonka Warszawa pełne wyniki
2016 Elite Athletes Basket Brasschaat Antwerp UKS Białołęka Spójnia Stargard

pełne wyniki

2017 Ironi Ness Ziona B.C. MKK Sklep Polski Gniezno Legion Krasnojarsk pełne wyniki
2018 SKM Zastal Zielona Góra Sklep Polski MKK Gniezno Trelleborg Pirates pełne wyniki

 

Chłopcy/Boys U-17

Rok/Year1. miejsce/1st place2. miejsce/2nd place3.miejsce/3rd place
2003 KS Obra Kościan MKS MOS Gniezno  ITK SZZ Exim Inowrocław  
2004 MKS MOS Gniezno MTS Zambrów Czarni Słupsk  
2005 Basket Team Radviliskis Værløse BasketBallKlub MKK Pyra Poznań pełne wyniki
2006 Basket Team Radviliskis Jaunpils MKK Pyra Poznań pełne wyniki
2007 Jekabpils MKK Pyra Poznań KS Sudety Jelenia Góra pełne wyniki
2008 APC South West

Basket Team Radviliskis

UKS Gim. 92 Warszawa

pełne wyniki
2009 OKK Spartak Subotica Czarodzieje z Bielan Warszawa

La Basket Warszawa

pełne wyniki
2010

Basket Team Radviliskis

AZS Koszalin MKKS Żak Koszalin pełne wyniki
2011 Israel Basketball Academy TG Hanau Goldengas Senigalia pełne wyniki
2012 Pallacanestro Senigallia MKK Gniezno MKS Nowy Styl Włocławek pełne wyniki
2013 KS Niwa Oświęcim Limerick Lakers BC MKS Grójec pełne wyniki
2014 Polonia 1912 Leszno Bombardier Szczecin I La Basket Warszawa pełne wyniki
2015 Metropol Basket Ruhr Bombardier Szczecin SKM Zastal Zielona Góra pełne wyniki
2016 MKK Gniezno United London Twarde Pierniki Toruń

pełne wyniki

2017 KS Sudety Jelenia Góra MKK Sklep Polski Gniezno SKK Siedlce pełne wyniki
2018 KS Sudety Jelenia Góra Sklep Polski MKK Gniezno WYNT Berlin/BC Lions Moabit pełne wyniki

 

 

 

 Drukuj  Email